O mnie

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Polskiej Akademii Sportu oraz Profi Fitness School. Posiadam międzynarodowe uprawnienia „trenera personalnego” oraz „instruktora sportu – specjalność: kulturystyka i ćwiczenia siłowe”. Ukończyłem również kursy z dietetyki, suplementacji i żywienia. Aby jak najlepiej zadbać o swoich podopiecznych ciągle poszerzam swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach, szkoleniach, a także poprzez regularne czytanie specjalistycznych książek. Zarówno w tej jak i innych ważnych dla mnie dziedzinach życia staram się być codziennie lepszą wersją siebie. Interesuję się rozwojem osobistym, medytacją oraz psychologią, podróżuję i uprawiam wiele sportów zaczynając od piłki nożnej poprzez motocyklowe Enduro aż po spadochroniarstwo. Na co dzień jestem uśmiechniętym i optymistycznym człowiekiem, który lubi dzielić się pozytywną energią z otaczającymi mnie ludźmi.

Sportem, treningiem oraz zdrowym stylem życia pasjonuję się od ponad 10 lat. Większość z tego czasu trenowałem mało efektywnie korzystając z ogromu sprzecznej wiedzy i porad z Internetu. Dopiero ostatnie kilka lat zainwestowane w zdobywanie specjalistycznej wiedzy z renomowanych kursów, szkoleń i książek nauczyło mnie selekcjonować tę wiedzę i korzystać z niej w sposób świadomy, bezpieczny a przede wszystkim efektywny. Gdybym miał tę wiedzę 10 lat temu lub zainwestował w opiekę dobrego trenera personalnego to na pewno nie musiałbym iść okrężną drogą. Wierzę, że teraz ja mogę pomóc Tobie dojść do Twoich celów kilkukrotnie szybciej niż miałbyś robić to eksperymentując w ciemno. Oczywiście można dojechać do celu bez mapy, ale w większości przypadków kończy się to ślepą uliczką lub jazdą w odwrotnym kierunku.

Możliwość pracy jako trener personalny pozwala mi czerpać ogromną satysfakcję z pomagania innym ludziom w bardzo wartościowy sposób. Każdy z nas wie, że zdrowie jest jedną z najcenniejszych wartości człowieka, o czym często zapominamy. Odpowiednia aktywność fizyczna w połączeniu z właściwym odżywianiem wpływają pozytywnie na zdrowie, dobre samopoczucie, lepszy wygląd, budują pewność siebie, a także oddziałują na wiele innych sfer naszego życia, o których nawet nie zdajemy sobie sprawy (więcej o tym w moim artykule pt. „dlaczego warto aktywnie żyć i zdrowo się odżywiać”). Cieszę się bardzo, że mogę Ci w tym wszystkim pomóc.

Dziękuję za przeczytanie całego opisu, zapraszam na trenigi personalne oraz do konsultacji na żywo lub online.

Krystian Batóg – Twój trener personalny.

Moje kompetencje

Co mnie inspiruje